ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית

אינטרקום לבניין: קודן, טלוויזיה או מצלמה?

אינטרקום לבניין: קודן, טלוויזיה או מצלמה? אולי לא נעים כל כך להזכיר זאת אך כיום בישראל יש חשיבות רבה "למיגונו" של המבנה שבו אנו גרים. אף אחד מאתנו לא מעוניין לראות כיצד אנשים זרים יכולים לזכות בנגישות קלה אל מקום המגורים שלנו ולכן התקנת אינטרקום לבניין הינה בעלת חשיבות עליונה.

הביטחון שלכם אינו עומד למבחן
אולי לא נעים כל כך להזכיר זאת אך כיום בישראל יש חשיבות רבה "למיגונו" של המבנה שבו אנו גרים. אף אחד מאתנו לא מעוניין לראות כיצד אנשים זרים או כאלו שיכולים להיחשב לעבריינים יכולים לזכות בנגישות קלה אל מקום המגורים שלנו ולסכן אותנו חלילה, לכן התקנת אינטרקום לבניין הינה בעלת חשיבות עליונה.

עם נושא הביטחון האישי אף אחד לא ממש מעוניין לשחק, לכן הידיעה שכל מי שרוצה להיכנס לבניין חייב להציג את עצמו ולהיות מזוהה על ידי מישהו מאנשי הבניין היא זו שיכולה להרגיע כל דייר החושש לשלומו, לשלום רכושו, וכמובן גם לשלום ילדיו ומשפחתו כולה.

אינטרקום בבתים משותפים

אינטרקום בבית משותף


אינטרקום בבית משותף - להינות מטכנולוגיה מתקדמת

האפשרויות להגן על הבניין שבו אנו גרים הן רבות והטכנולוגיה מציעה לא מעט מיגונים שונים. ניתן לראות כיצד מערכת אינטרקום לבניין יכול להיות כזה שבו משולבת מערכת טלוויזיה במעגל סגור שבה ניתן לראות את מי שמבקש להיכנס אל הבניין ובכך לדעת בצורה ודאית במי בדיוק מדובר בטרם מאשרים לו להיכנס לשטח הבניין.

יחד עם תוספת הטלוויזיה או המצלמה ישנן גם תוספות המגנות על פתיחת דלת הכניסה לבניין בכדי שהיא תיפתח רק למי שיש לו הרשאה לכך. קודן הוא פריט טכנולוגי חכם המאפשר כניסה של דיירי הבניין ושל כל מי שקיבל אישור וניתן לו הקוד הנכון, כך שכיום אינטרקום לבניין הוא מערכת מתוחכמת המעניקה ביטחון רב.

חשיבותם של שירות ואחריות של החברה המתקינה אינטרקום

מאחר ויש לא מעט כאלו המציעים לנו אפשרויות שונות של מיגון הרי שעלינו לדעת כי באופן טבעי ישנם הבדלים מסוימים בין הדגמים השונים והאיכויות השונות. החיפוש אחר מערכת אינטרקום לבניין שבאמת תספק רמת ביטחון רצינית יכול לעתים להיות מאוד מבלבל, כך שעל ועד הבית להתמקד ולא "לקפוץ" בין הצעות רבות.

כחלק מבחירה נכונה של מערכת שכזו יש להתייחס במלוא הרצינות לנושא האחריות על המוצר ועל פעולתו התקינה. חברה או עסק המציעים מערכת אינטרקום איכותית ידאגו גם לתמוך בה על ידי שירות זמין מקצועי ומהיר, וכמובן יתחייבו לתקופת אחריות מכובדת מאחר והם סומכים בצורה מלאה על המוצר שהם מוכרים.

לקבלת הצעות מבעלי מקצוע בתחום זה מלאו את הטופס שמשמאל לכתבה וקבלו הצעות בהתאם

עוד באותו הנושא


בעלי מקצוע לועד הבית בעלי מקצוע לועד הבית

מחפשים בעלי מקצוע לבניין? המדריך לתחזוקת הבית המשותף בשיתוף המוקד לדייר - שירות בעלי המקצוע של פורטל בית משותף מספק לכם מנוע מתקדם עם בעלי מקצוע לועדי בתים.

ספרינקלרים ספרינקלרים

הספרינקלרים הם מתזי המים שירססו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה בבניין. כל מה שצריך לדעת על הספרינקלרים, מנגנון הפעולה שלהם, איך הספרינקלרים יודעים לזהות שריפה ואיך המים יודעים מתי לפרוץ החוצה? ומה התקן המחייב? כל זאת בהמשך

כיבוי אש כיבוי אש

אל תשכחו בין כל פעולות התחזוק בבניין את הדבר החשוב ביותר שצריך לתחזק, מערכת כיבוי אש בבניין המשותף