ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית
קבל בעלי מקצוע - המוקד לדייר

ביטוח ועד בית הוא חובה לכל בניין כהגנה מפני תביעות

ביטוח ועד בית הוא חובה לכל בניין כהגנה מפני תביעות הידעת שבמקרה של פציעה גופנית בתחום הרכוש המשותף כל דייר בבנין חשוף לתביעה משפטית?! מגוון הביטוחים לבניין המשותף באים להגן על הדיירים מפני תביעות שונות.

לחצו כאן לאינדקס חברות ביטוח ועד בית

אורח או דייר נפגע בחדר המדרגות? רכוש פרטי של אורח או דייר ניזוק בגלל הרכוש המשותף?האם יש לכם ביטוח ועד בית?

ביטוח ועד בית צד שלישי

הביטוח בא להגן על הדיירים מפני תביעה שמקורה בפגיעה בתוך תחום הרכוש המשותף. אדם זר נכנס לבניין ונפגע, אורח נפל ונפגע, דייר בבניין ניזוק בתחום הרכוש המשותף, כל דייר ודייר חשוף לתביעה משפטית. ביטוח צד ג' מכסה את הן את הדיירים והן זרים במקרה של תביעה משפטית עקב פגיעה גופנית בתחום הרכוש המשותף וכן בכל פגישה בתחום הפרטי הנובע מהרכוש המשותף.

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח זה בא לכסות את כל עובדי הבניין. עובד בבניין עלול להיפגע עקב עבודתו בתחום הרכוש המשותף והביטוח מגן הן על הוועד והן על הדיירים מפני תביעות כספיות קלות ככבדות וזאת מעבר לתשלומי הביטוח הלאומי שהנפגע אמור לקבל. 

ביטוח ועד הבית


ביטוח לאומי

חובה לבטח את העובדים בבניין בביטוח לאומי וזאת בתנאי שהם עובדים ישירים של הבניין. במידה והעובד נחשב כעובד קבלן האחריות על הביטוח היא של המעביד הישיר שהוא הקבלן. כדאי לוודא עם הקבלן האם עובדיו מבוטחים שלא נגיע למצב שלבסוף כל הצרה תיפול על וועד הבית.

ביטוח מבנה הבית המשותף

ביטוח זה מכסה נזקים שונים ברכוש המשותף בלבד. פיצוץ צנרת, אש, גז , פריצת מים למעלית וכד'. לתשומת לבכם כי ביטוח חברות המעליות אינו כולל בדרך כלל נזקים עקב פריצת מים למעלית. יש לבדוק איתם את הנושא. עלות תיקון שיטפון המעלית הוא בעשרות אלפי שקלים.

 

לחצו כאן לאינדקס חברות ביטוח ועד בית

 

עוד באותו הנושא


ביטוח מבנה לבית המשותף ביטוח מבנה לבית המשותף

חלק גדול מהבתים והדירות הפרטיות בישראל מבוטחות בביטוח מבנה. ביטוח מבנה מכסה כל נזק שיכול להגרם לדירה כתוצאה מתקלה חשמלית, מהתפוצצות צינור או הצפה, מנזילת מים, מפגיעה בקירות ועוד.