ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית
קבל בעלי מקצוע - המוקד לדייר

ביטוח מעלית

ביטוח מעלית ביטוח מעלית אמור לספק לועד הבית ולדיירים ביטוח על חלקי המעלית המתבלים עם השנים ויש להחליפם.

להימנע מתשלומים מיותרים
מאחר ואין מוצר בעולמנו שאינו יכול להתקלקל הרי שאנו שוקלים לא מעט פעמים להיעזר בשירותי ביטוח למיניהם בכדי להימנע מתשלומים מיותרים על תיקונים. ביטוח הוא מוצר חשוב והוא יכול לסייע כמעט בכל תחום בחיים ולכן הוא מוצע לכל אזרח בישראל בכדי לנסות ולכסות על עלויות תיקונים ואף על חלקים יקרים.

ביטוח מעלית

גם בית משותף הוא מקום ששירותי ביטוח יכולים לסייע רבות לדייריו. אם ניקח את המעלית המשותפת הרי שנראה כי מדובר בחלק חשוב בבניין וכל קלקול יכול לגרור אחריו תיקון שיסתכם בעלות יקרה. גביית כסף מהדיירים עבור תיקון שכזה הוא לא משימה נעימה ולכן ביטוח מעליות הוא מהלך חשוב שיש לשקול אותו.

לצערנו, הכול יכול לקרות
מעלית היא לא דבר חדש ובכל רחבי העולם משתמשים במעליות כבר עשרות שנים. מדובר בגורם חשוב מאוד שבלעדיו לא ניתן להסתדר בבניינים בעלי 4 קומות ומעלה כך שהתקנת מעלית בבניין מסוים כבר אינה עניין של מותרות אלא עניין של צורך מובהק. מעלית היא גם חלק משיקוליו של אדם המעוניין לרכוש דירה בבניין מסוים.

לכן אנו רואים כי התקנת מעלית היא דבר שאליו מתייחסים דיירים רבים בכובד ראש בכדי ליהנות משירותיה בצורה הטובה ביותר. אך מאחר וכלי חשוב מאוד כמו זה כבר הראה לנו כי גם הוא חשוף לתקלות ברמות שונות הרי שללא אחזקה תקינה של המעלית, המכסה בצורה איכותית על נזקים ותקלות שונות, תיפגם ההנאה משירותיהן.

ליהנות מכיסוי נרחב
בכל מוצר ביטוחי אנו קודם כל מחפשים את רמת הכיסוי בכדי להיות רגועים שלא נוציא סכומי כסף נוספים מעבר לעלות הביטוח עצמו. ביטוח מעליות גם הוא נבחן על פי כיסויו ולכן יש לחפש את אותן חברות ביטוח המציעות כיסוי מספק ולא כזה שידרוש השלמות מיותרות ומקוממות בכל פעם שיש תקלה במעלית.

מעלית היא דבר המורכב ממערכות שונות כמו חשמל, אלקטרוניקה, בקרה, הידראוליקה, ועוד, כך שהתקלות יכולות להיות מגוונות מאוד. ביטוח מעליות איכותי יכלול לא רק התייחסות אלמנטארית לתקלות "מקובלות" ומוכרות אלא גם למקרי נזילות ו/או לתקלות בהיקף נרחב שלא תמיד מופיעות בפוליסה בסיסית.

מעוניינים בביטוח מעלית: המוקד לדייר לרשותכם

עוד באותו הנושא


מהנדס מעליות מהנדס מעליות

בנוסף לתחזוקה השוטפת של חברות המעליות, על מהנדס המעליות החובה לבצע בדיקה הנדסית של המעלית אחת לשלושה חודשים. תוצאות הבדיקה מועברות לועד הבית ולחברת המעליות לשם יישומה.

התקנת מעלית התקנת מעלית

התקנת מעליות בבניין קיים היא סלע מחלוקת רציני בדיון הנוגע לבתים משותפים. קיים חוק ברור בנושא, אך עדיין התקנת מעלית בבניין קיים היא שורשם של דיונים רבים, מחלוקות ואף סכסוכים קשים בין בעלי דירות בבתים משותפים