ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית

הקמת גינת הבית המשותף

הקמת גינת הבית המשותף הקמת גינת הבית המשותף: גם אם זו גינה לבניין חדש בהקמה וגם אם ועד הבית והדיירים החליטו לשפץ את הגינה - יש לעשות זאת בתבונה ולתכנן אותה עם איש מקצוע מיומן.

הקמת גינה חדשה - בוחנים היטב את השטח

דיירי בניין משותף שבו יש גינה מטופחת הצמודה אליו או מקיפה אותו יכולים ליהנות לא רק ממראה נעים אלא גם מאיכות חיים שבאה לידי ביטוי בישיבה באחד הספסלים שהותקנו בגינה או אפילו בהרחה של אחד משתילי הפרחים שמפיץ ריח נהדר בעונות שונות. לגינה בבניין משותף יש לא מעט יתרונות להציג לדיירי הבניין.

הקמת דגינה

הקמת גינות בבית משותף היא אינה משימה פשוטה ולכן חשוב להיעזר בבעל מקצוע מתחום הגינון שיגיע ויבדוק את תנאי השטח בצורה רצינית. סוג הקרקע, תנאי האקלים, ונקודות נוספות, חייבים לקבל את מלוא תשומת הלב מגנן איכותי שיתכנן בראשו את מבנה הגינה ויבין מיד כיצד ניתן להגיע לתוצאות ברמה גבוהה.

הקמת הגינה - התאמת הצמחייה

כמובן שכולנו רוצים לראות את הגינה היפה ביותר באזור צמודה לבניין המשותף שלנו ומעניקה לנו הרגשה נהדרת, אך חשוב להבין שמעבר ליופי יש משמעות עצומה לסוגי הצמחייה השונים. גנן מקצועי שביצע הקמת גינות באזור שלכם יידע בדיוק אלו סוגים של פרחים, שיחים, עצים, וכד', ניתן לשתול בגינה החדשה שלכם.

צמחייה שתותאם נכונה תאפשר לכם ליהנות ממנה בצורה הטובה ביותר, כך שלא תמצאו את צמחי הגינה המשותפת שלכם קמלים רוב הזמן או כאלו המתפשטים בצורה מאוד לא מוגדרת ומכערים את המראה שאליו כל כך התאמצתם להגיע. הקמת גינות איכותית היא בראש ובראשונה התאמת הצמחייה לתנאים שבגינתכם.

הקמת גינה - זוכים בתחזוקה רציפה ואיכותית

בל נשכח כי להקים את הגינה זה דבר חשוב, אך אם מי שהקים אותה לא חשב קדימה על נושאים כמו אחזקת הגינה בצורה קלה למשל, הרי שלגינה החדשה לא הולך להיות עתיד מי יודע מה, אם אפשר להגדיר זאת כך. גנן מקצועי מבין את הצרכים של גינה חדשה במשך עונות השנה ובהתאם לצורך בטיפולי תחזוקה מחזוריים.

הקמת גינות מקצועית וחכמה היא כזו שתאפשר לכל דיירי הבניין ליהנות ממנה במשך כל עונות השנה. גנן איכותי יקים את הגינה בכדי שלא רק תתאים לדרישות הדיירים אלא גם בהתאם לכך שבעתיד ניתן יהיה להגיע בקלות לערוגות השונות וניתן יהיה לפנות צמחים שונים בצורה קלה ומהירה, בכדי לשמור על רעננות הגינה.
 

לקבלת הצעות מבעלי מקצוע בתחום זה מלאו את הטופס שמשמאל לכתבה וקבלו הצעות בהתאם

עוד באותו הנושא


בעלי מקצוע לועד הבית בעלי מקצוע לועד הבית

מחפשים בעלי מקצוע לבניין? המדריך לתחזוקת הבית המשותף בשיתוף המוקד לדייר - שירות בעלי המקצוע של פורטל בית משותף מספק לכם מנוע מתקדם עם בעלי מקצוע לועדי בתים.

ספרינקלרים ספרינקלרים

הספרינקלרים הם מתזי המים שירססו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה בבניין. כל מה שצריך לדעת על הספרינקלרים, מנגנון הפעולה שלהם, איך הספרינקלרים יודעים לזהות שריפה ואיך המים יודעים מתי לפרוץ החוצה? ומה התקן המחייב? כל זאת בהמשך

כיבוי אש כיבוי אש

אל תשכחו בין כל פעולות התחזוק בבניין את הדבר החשוב ביותר שצריך לתחזק, מערכת כיבוי אש בבניין המשותף