ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית

עיצוב גינת הבית המשותף - השער לבניין שלכם!

עיצוב גינת הבית המשותף - השער לבניין שלכם! גינת הבית המשותף היא שער הכניסה לבניין שלכם. עיצוב גינה וטיפוחה יכולה ליצור אווירה טובה יותר בבניין, לקבל בברכה את אורחי הבניין.

תכנון ועיצוב הגינה - אין כמו מראה עיניים

מי אמר שרק לבתים פרטיים יש גינות יפות המעוצבות על קרקע שצמודה לבית? גם לבניינים משותפים יש גינות מעוצבות ברמה גבוהה ביותר המציגות עיצובים מרתקים וחינניות רבה. החוכמה היא להשתמש נכון בשטח העומד לרשות הבניין המשותף ולהיעזר בבעל מקצוע איכותי שיודע כיצד להפוך כל שטח לגינה חלומית.

תכנון ועיצוב גינותניתן לראות כיצד עיצוב הגינה משדרגת את מראהו של הבניין המשותף מבלי צורך להוציא כסף רב ומבלי להיכנס למהלך ארוך ומתיש של שיפוצים בכמות שונות. גינה היא דבר שמושך את העין ולכן אף אורח ואף מבקר לא יכול להתעלם מגינה מעוצבת שהפכה את הבית המשותף לבניין היפה ביותר ברחוב.

עיצוב גינה נכון משפר את מראה הבניין כולו

לא אחת אנו יכולים לשמוע כיצד דיירי בניין משותף מדברים בינם לבין עצמם על שדרוג המראה של הבניין שבו הם גרים ואחזקת הגינה ברמה גבוהה יותר. מדובר ברצון טבעי שבו הדיירים מחפשים כיצד לחדש וכיצד לייחד את מראהו של הבניין מאחר והוא כבר שנים רבות נראה אותו דבר. עיצוב גינות היא רעיון מצוין שמימושו ישנה את חזות הבניין מקצה אל קצה.

לעתים גם דיירים שכבר גרים זמן רב באותו הבניין וגם דיירים חדשים שרק נכנסו לגור בבניין המשותף מעוניינים להעניק לבניין מראה שונה ומושך. לכן החיפוש אחר פתרונות שונים מביא את הדיירים למגוון של אפשרויות, אך נראה שיצירת גינה ירוקה, פורחת, ורעננה סביב הבניין היא זו שיכולה לחולל שינוי מהותי.

עיצוב גינות - בוחרים במעצב נוף יצירתי

בעלי מקצוע בתחומים שונים הנבחרים בקפידה יכולים לקדם כל מהלך שאנו רוצים לעשות בשטח הבניין המשותף. לכן חשוב להקפיד ולבחור טכנאי נוף או גנן איכותי שיודע כיצד לגשת למשימה ולהעניק לבניין גינה לתפארת. עיצוב גינות מחייבת ידע בתחומים שונים ולכן מי שעוסק בתחום זה חייב להיות מקצוען בתחומו.

רק בעל מקצוע מנוסה ורציני יכול לתכנן את מיקום האלמנטים השונים בגינה (צמחים, דשא, ריהוט גן, תאורת גן, וכד') וליצור מערכת השקיה חכמה ומתקדמת שתמנע מדיירי הבניין לשלם בצורה מיותרת על מים. אין ספק כי מי שמאחוריו עיצוב גינות בבניינים משותפים יכול להציע פתרונות חכמים וליצור גינה מושלמת.

לקבלת הצעות מבעלי מקצוע בתחום זה מלאו את הטופס שמשמאל לכתבה וקבלו הצעות בהתאם

עוד באותו הנושא


בעלי מקצוע לועד הבית בעלי מקצוע לועד הבית

מחפשים בעלי מקצוע לבניין? המדריך לתחזוקת הבית המשותף בשיתוף המוקד לדייר - שירות בעלי המקצוע של פורטל בית משותף מספק לכם מנוע מתקדם עם בעלי מקצוע לועדי בתים.

ספרינקלרים ספרינקלרים

הספרינקלרים הם מתזי המים שירססו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה בבניין. כל מה שצריך לדעת על הספרינקלרים, מנגנון הפעולה שלהם, איך הספרינקלרים יודעים לזהות שריפה ואיך המים יודעים מתי לפרוץ החוצה? ומה התקן המחייב? כל זאת בהמשך

כיבוי אש כיבוי אש

אל תשכחו בין כל פעולות התחזוק בבניין את הדבר החשוב ביותר שצריך לתחזק, מערכת כיבוי אש בבניין המשותף