ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית

קולטי שמש - מים חמים בדוד השמש

קולטי שמש - מים חמים בדוד השמש קולטי שמש עושים עבודה נהדרת כשהם מתבססים על תאי השמש שקולטים חום והופכים את המים שבדוד השמש לחמים מבלי כל צורך להשתמש בגוף החימום החשמלי שמותקן בדוד.

קולטי שמש - ניצול מקסימאלי של פריט חשוב

מי שרואה את השמש העזה ששוטפת את מדינת ישאל מבין כיצד המצאתו של דוד השמש הגיעה דווקא מישראל הקטנה והמתוחכמת. קולטי שמש עושים עבודה נהדרת כשהם מתבססים על תאי השמש שקולטים חום והופכים את המים שבדוד השמש לחמים מבלי כל צורך להשתמש בגוף החימום החשמלי שמותקן בדוד.

בכדי ליהנות כמה שיותר מאותם קולטי שמש חשובים יש לדעת כי עליהם להיות מוצבים בצורה נכונה ולהיות מותקנים על ידי בעל מקצוע איכותי. החוכמה היא לנצל את קרני השמש (על זוויותיהן השונות במשך היום) בצורה הטובה ביותר בכדי שחימום המים ללא חשמל יהיה מקסימאלי, ובמיוחד בעונות החמות.

קולטי שמש - מים חמים בדוד השמש

קולטי שמש - הזווית הנכונה להתקנה

מחקרים רבים נעשו בעולם כולו בכדי לבדוק כיצד לנצל את האנרגיה הסולארית שקיימת בשפע ורק מחכה לכל מי שרוצה "לגייס" אותה ולרתום אותה למהלכים טכנולוגיים שונים. גם התחום של קולטי שמש ביתיים ותעשייתיים הוא כזה שזכה להתייחסות רבה בכדי שכל בניין משותף שבו יש קולטים כאלו אכן ייהנה מהם.

הידע שנצבר הביא למסקנה כי כדאי להציב את הקולטים בזווית שבין 35-45 מעלות לכיוון השמש וכך ליהנות מיחס גבוה של ספיגת הקרניים בתאים הבנויים בתוך הקולטים. התקנת הקולטים על ידי בעל מקצוע תהיה מדויקת מאחר ויש לו את הכלים ואת הניסיון לעשות זאת בצורה נכונה, ובכך ננצל את הקולטים בצורה מעולה.

קולטי שמש - לחסוך בחשמל כמעט בכל השנה

אין ספק כי כל אחד מדיירי בניין משותף כלשהו במדינת ישראל היה שמח לו יכול היה לקצץ בהוצאות השוטפות של משק הבית מבלי להרגיש כי הוא נפגע מקיצוצים אלו. לכן אנו רואים כי מי שבודק את תקינות הקולטים שלו ומבין כי הגיע הזמן להחליפם אכן מצליח לחסוך לא מעט חשמל בזכות התקנת קולטי שמש חדשים ואיכותיים ביותר.

קולטים איכותיים שיותקנו על גג הבניין המשותף, כשהמתקין המקצועי עושה זאת גם בהתייחסות למקומות שיכולים להפוך למוצלים בחלקם במשך היום, ישנו את תמונת ההוצאות החודשיות בצורה לא מבוטלת. הוצאות החשמל בישראל הן די גבוהות ולכן כל חיסכון יכול להיות כזה שדיירים בבניין משותף ייהנו ממנו מאוד.

לקבלת הצעות מבעלי מקצוע בתחום זה מלאו את הטופס שמשמאל לכתבה וקבלו הצעות בהתאם

עוד באותו הנושא


בעלי מקצוע לועד הבית בעלי מקצוע לועד הבית

מחפשים בעלי מקצוע לבניין? המדריך לתחזוקת הבית המשותף בשיתוף המוקד לדייר - שירות בעלי המקצוע של פורטל בית משותף מספק לכם מנוע מתקדם עם בעלי מקצוע לועדי בתים.

ספרינקלרים ספרינקלרים

הספרינקלרים הם מתזי המים שירססו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה בבניין. כל מה שצריך לדעת על הספרינקלרים, מנגנון הפעולה שלהם, איך הספרינקלרים יודעים לזהות שריפה ואיך המים יודעים מתי לפרוץ החוצה? ומה התקן המחייב? כל זאת בהמשך

כיבוי אש כיבוי אש

אל תשכחו בין כל פעולות התחזוק בבניין את הדבר החשוב ביותר שצריך לתחזק, מערכת כיבוי אש בבניין המשותף