ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית

שער חשמלי בבית משותף

שער חשמלי בבית משותף שערים חשמליים הם מצרך חשוב ביותר בימינו, הוא עונה בראש ובראשונה על נושא הביטחון וההגנה, כאשר אתם יכולים לישון בשקט כשאתם יודעים שהבית והרכב שלכם מוגנים מאחורי שער סגור היטב, וגם – כמו כל דבר היום – עונים על צורך אסתטי, ומגיעים בשלל עיצובים וצבעים ובהחלט הופכים לאט לחלק מהנוף הביתי – הן בבתים פרטיים והן בבתים משותפים.

שער חשמלי בבית משותף

שערים חשמליים הם מצרך חשוב ביותר בימינו, הוא עונה בראש ובראשונה על נושא הביטחון וההגנה, כאשר אתם יכולים לישון בשקט כשאתם יודעים שהבית והרכב שלכם מוגנים מאחורי שער סגור היטב, וגם – כמו כל דבר היום – עונים על צורך אסתטי, ומגיעים בשלל עיצובים וצבעים ובהחלט הופכים לאט לחלק מהנוף הביתי – הן בבתים פרטיים והן בבתים משותפים.

שער חשמלי בבית משותף

שערים חשמליים מגיעים בכל מיני דוגמאות וסוגים, ולא רק מכיוון העיצוב, אלא גם הפרקטיקה. ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים. מבחינת פתיחת השער, ישנם בעיקר שני סוגים של שערים חשמליים – אלו נפתחים באמצעות שלט רחוק ואלו הנפתחים באמצעות חיוג למוקד אשר מזהה את מספר המנוי המחייג אליו ופותח את השער ובכך נפתח מחסום החניה וניתן להיכנס אליה. וישנם עוד סוגים רבים של שערים חשמליים, הנה דוגמא לשלושה סוגי שערים שונים:

1. שער דו כנף – מדובר על שער חשמלי אשר נפתח לשתי כנפיים. שער דו כנף חשמלי פותר בעיה של מקום במידה ואין במקום בו אתם מעוניינים להציב את השער לשער גדול וארוך. שער דו כנף יכול להיפתח לשני הצדדים או להיפתח לכיוון הרכב (כלומר, קדימה/אחורה). שערי דו כנף חשמליים מגיעים היום בהמון עיצובים וצבעים, מסוגים שונים של חומרים, ומספקים בהחלט תוספת לנוף של הבית.

2. שער קונולי – שער קונולי הוא בדרך כלל השער אשר תראו בכניסה למקומות ציבוריים, והוא שער חשמלי אשר אין לו מסילה על הקרקע אשר בתוכה הוא נע, אלא הוא נראה מעט מרחף באוויר. שערים חשמליים קונוליים יכולים להיפתח לצדדים או למעלה. הם טובים בעיקר למקומות בהם קשה או לא ניתן להתקין מסילה על הרצפה בה ינוע השער.

3. שער נגרר – מדובר על השערים החשמליים הקלאסיים, אלו היושבים בתוך מסילה על הרצפה ונעים בתוכם. זהו בדרך כלל השער המועדף על פני רוב משום שהוא נחשב לבטוח ולמגן ביותר. גם שערים חשמליים נגררים ניתן לעצב בכל מיני צורות וצבעים על מנת שישתלבו יפה ואף יוסיפו לנוף הבית שלכם, בין אם מדובר בבית פרטי או בבית משותף.

יש כאמור מגוון רחב של שערים חשמליים, ואתם צריכים לבדוק מהם בדיוק הצרכים שלכם ומה אתם מעדיפים. ישנם מרחיקי הלכת אשר מתקינים גם מצלמות האבטחה בסביבות השער, וכך מרגישים בטוחים יותר בהגנה על ביתם ורכושם.

חשוב בהתקנת שערים חשמליים ומחסומי חניה, כמו בכל פעולה אחרת הקשורה לבית ובכלל, לעשות סקר שוק לפני ההחלטה הסופית, ולפנות לבעלי מקצוע  אמינים ומקצועיים אשר תוכלו לסמוך עליהם בעניין ההתקנה, וגם לסמוך על כך שיהיו שם לשירותכם בעתיד כאשר תזדקקו להם.
 

לקבלת הצעות מבעלי מקצוע בתחום זה מלאו את הטופס שמשמאל לכתבה וקבלו הצעות בהתאם

עוד באותו הנושא


בעלי מקצוע לועד הבית בעלי מקצוע לועד הבית

מחפשים בעלי מקצוע לבניין? המדריך לתחזוקת הבית המשותף בשיתוף המוקד לדייר - שירות בעלי המקצוע של פורטל בית משותף מספק לכם מנוע מתקדם עם בעלי מקצוע לועדי בתים.

ספרינקלרים ספרינקלרים

הספרינקלרים הם מתזי המים שירססו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה בבניין. כל מה שצריך לדעת על הספרינקלרים, מנגנון הפעולה שלהם, איך הספרינקלרים יודעים לזהות שריפה ואיך המים יודעים מתי לפרוץ החוצה? ומה התקן המחייב? כל זאת בהמשך

כיבוי אש כיבוי אש

אל תשכחו בין כל פעולות התחזוק בבניין את הדבר החשוב ביותר שצריך לתחזק, מערכת כיבוי אש בבניין המשותף