ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית

תיבות דואר

תיבות דואר תיבות הדואר הן בדרך כלל בחזית בהית המשותף. לכן לעליהן להראות בהתאם - אסתטיות ונקיות. בנוסף לחזותן, כדאי מאוד לשמור גם על תקינותן על מנת למזער מקרים של גניבת דואר היקר לנו.

תיבות דואר - לשמור על הדואר הפרטי שלכם

לא נעים לראות כיצד מישהו הגיע לו בשעה מאוחרת וניסה לחטט בתיבת הדואר שלכם בכדי לעשות נזק כלשהו מבלי כל סיבה הנראית לעין. תיבות דואר הן פריט חשוב ביותר אך הן בדרך כלל חשופות מאוד ויכולות להיות מוקד משיכה לכל מיני חומדי לצון שיכולים לעתים להשאיר אחריהם נזק לא נעים ומאוד לא קטן.

חיפוש אחר יצרני תיבות דואר המתמחים בתחום זה יכול להעלות אפשרויות רבות שמהן ניתן לבחור את הדגם המתאים לדיירי הבניין המשותף. כיום מיוצרות תיבות הדואר מחומרים איכותיים המציעים לדיירי הבניין הגנה כנגד ונדליזם ושמירה על הדואר האישי שלהם מאחר ורמות היצור והעמידה בתקנים הנדרשים מציגים מוצר איכותי.

תיבות דואר


תיבות דואר במגוון אפשרויות

מאחר ואנו חיים בעולם שבו אנו כבר לא מתפשרים כל כך מהר כשאנו מתכוונים לרכוש מוצר מסוים, הרי שגם בתחום של תיבות הדואר ניתן לראות כיצד היצרנים והמשווקים השונים מנסים לעשות הכול בכדי ליצור עבור דיירי בניינים משותפים ברחבי ישראל מגוון אפשרויות שתמשוכנה את עיניהם אך גם תספקנה את צרכיהם.

כיום ניתן למצוא תיבות "עצמאיות" שהן כאלו שאינן מחוברות לדלת הכניסה אלא מותקנות על קיר צדדי. ישנן תיבות שהן שקועות בתוך הקיר או כאלו שהופכות להיות חלק אינטגראלי מדלת הכניסה לבניין המשותף. בהתאם לצרכי הדיירים ניתן גם למצוא תיבות שהינן בעלות פתיחה קדמית או אחורית לנוחות מקסימאלית.

גם בתיבות דואר - לא שוכחים את העיצוב

יש עוד דבר חשוב שאף דייר בבניין משותף לא מתכוון להתעלם ממנו, והוא העיצוב. כל דבר שאנו מכניסים לדירתנו ולבניין המשותף שבו אנו גרים עובר בחינה מדוקדקת בעינינו ולא רק בכדי לבדוק את איכותו אלא גם להתרשם ממנו בצורה מושלמת ולהחליט האם העיצוב שלו עדכני, מודרני, או כל דבר התואם את טעמנו.

גם תיבות דואר הן פריט שיכול להגיע בעיצובים שונים בכדי להיות חלק מחזותו הנאה של כניסת הבניין המשותף. ישנן תיבות שלהן חזות אטומה, חזות שקופה, צבעים מיוחדים, ובנוסף ניתן גם למצוא תיבות המוזמנות בצורה אישית על ידי ועד הבית  לאחר שזה הציג לדיירים את האפשרויות השונות והמיוחדות.

לקבלת הצעות מבעלי מקצוע בתחום זה מלאו את הטופס שמשמאל לכתבה וקבלו הצעות בהתאם

עוד באותו הנושא


בעלי מקצוע לועד הבית בעלי מקצוע לועד הבית

מחפשים בעלי מקצוע לבניין? המדריך לתחזוקת הבית המשותף בשיתוף המוקד לדייר - שירות בעלי המקצוע של פורטל בית משותף מספק לכם מנוע מתקדם עם בעלי מקצוע לועדי בתים.

ספרינקלרים ספרינקלרים

הספרינקלרים הם מתזי המים שירססו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה בבניין. כל מה שצריך לדעת על הספרינקלרים, מנגנון הפעולה שלהם, איך הספרינקלרים יודעים לזהות שריפה ואיך המים יודעים מתי לפרוץ החוצה? ומה התקן המחייב? כל זאת בהמשך

כיבוי אש כיבוי אש

אל תשכחו בין כל פעולות התחזוק בבניין את הדבר החשוב ביותר שצריך לתחזק, מערכת כיבוי אש בבניין המשותף