ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית
קבל בעלי מקצוע - המוקד לדייר

אודות המדריך לאחזקת בית משותף

אודות המדריך לאחזקת בית משותף המדריך לאחזקת הבית המשותף מבית פורטל בית משותף והמוקד לדייר, הוקם עבורכם - דיירי בתים משותפים וכן ועדי בתים משותפים, אשר עוסקים באחזקת הבניין.

המדריך לאחזקת בניינים משותפים, פורטל בית משותף והמוקד לדייר מציעים לכם מאגר ידע מסודר בנוגע לכל התחומים הקשורים לבתים משותפים ואחזקת בניינים וכן מאגר גדול של בעלי מקצוע בכל התחומים הנוגעים לאחזקת בניינים וכן לבנייה ושיפוץ דירות, אמינים ומקצועיים.

השילוב של המידע הרב והטיפים החשובים לבנייה, שיפוץ ואחזקת מבנים אשר נמצא בפורטל בית משותף ושל מאגר בעלי המקצוע הגדול והאיכותי – נמצא כאן, במדריך לאחזקת בית משותף. המדריך מתעדכן בכל הזמן בכתבות חדשות ובמידע מועיל חדש ועדכני ואנו עושים הכול על מנת שמדריך זה יספק לכם את כל שדרוש לכם לאחזקת הבית המשותף שלכם, הן כבעלי דירות והן כוועד הבית.
 

עוד באותו הנושא


חסכון  לועד הבית חסכון לועד הבית

מתי לאחרונה נחסכו כמה מאות שקלים בחודש מקופת ועד הבית? איך הרעיון הזה נשמע לכם? לנו הוא נשמע מצוין

אחזקת מבנים אחזקת מבנים

אחזקת מבנה - הבית המשותף הוא בהחלט מבנה הדורש אחזקת מבנים ברמה נאותה. אחזקת מבנה הבית המשותף, המקום בו אנחנו עוברים כל יום הוא בגדר חובה.

איך תשלמו את מסי ועד הבית? איך תשלמו את מסי ועד הבית?

כדי שוועד הבית או חברת ניהול ועד הבית יוכלו לפעול ולתפקד ולדאוג לכל תחזוקת הבניין – המתוכננת והלא מתוכננת – יש צורך שאתם, דיירי הבניין, תשלמו את מסי ועד הבית. פנקסי שיקים הם הדרך הכי בטוחה, יעילה ונוחה, לשלם את מסי ועד הבית (וכן תשלומים נוספים חודשיים קבועים, דוגמת שכר דירה וכדומה).