ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית
קבל בעלי מקצוע - המוקד לדייר

אחזקת מבנים - הבית המשותף

אחזקת מבנים - הבית המשותף אחזקת מבנה - הבית המשותף הוא בהחלט מבנה הדורש אחזקת מבנים ברמה נאותה. אחזקת מבנה הבית המשותף, המקום בו אנחנו עוברים כל יום הוא בגדר חובה.

מישהו יודע איפה המנקה? על אחזקת מבנים בבתים משותפים

חדר המדרגות של כל בניין משותף הוא מקום "אסטרטגי". לאף דייר בבניין משותף לא נעים לעבור בעצמו בחדר המדרגות מלוכלך או לראות כיצד אורחיו עולים במדרגות הבניין כשסביבם חוסר ניקיון משווע. מדובר בחלק חשוב מאוד במראהו של בית משותף ולכן ההקפדה על נושא חשוב כמו אחזקת מבנים היא דבר חשוב.

בלא מעט בניינים יש מנקים/ות המציעים את שירותיהם בצורה חופשית וללא כל התחייבות, לכן לעתים נוצרים מצבים שבהם בלתי ניתן להשיג את המנקה למשך תקופה מסוימת, או שהיא/הוא נעלמים לגמרי, ואז מצבו של הבניין מתדרדר הן מבחינה חזותית והן מבחינה תברואתית. זהו דבר שיכול לגרום נזק רב שחבל ומיותר.

אחזקת מבנים ואחזקת בניינים

אחזקת מבנים - הבניין הולך להיראות הרבה יותר טוב

חברה רצינית המספקת שירות של אחזקת בניינים מעסיקה הן עובדים לעבודות כלליות, כמו בתחום הניקיון למשל, והן עובדים מקצועיים לצרכים שונים כמו אחזקה, תיקונים וכד'. כך ניתן לראות כי כל בניין משותף שדייריו מבקשים להעניק לו חזות מכובדת ולזכות בפעילות תקינה של המערכות בו, זוכה לטיפול יסודי.

שירות של אחזקת מבנים הוא הרבה יותר מקיף מאשר רק ניקיון, מאחר וניתן לראות כי חברות שונות מציעות שירותים חשובים כמו גביית כספים (ואף טיפול באלו שהקשו בעבר על ועד הבית בכל הקשור לתשלום כספי הוועד בזמן, אם בכלל שלמו). שירות איכותי יהיה כזה שיציג מראה מטופח הכולל ניקיון חלונות, מרצפות, ועוד.

למה לחכות עד שמשהו יתקלקל?

בבניין משותף ישנן מערכות שונות כמו מערכת המים ומשאבות לחץ מים השונות, מערכת כיבוי אש, ועוד. מערכות אלו יכולות להיות לעתים מעט מיושנות כך שתקלות רבות יכולות לצוץ בהן בתקופות מסוימות ומסיבה זו חשוב להיעזר בחברה המספקת שירות של אחזקת מבנים המקפידה על טיפול רציני במערכות חשובות אלו.

שירות איכותי בנושא של תחזוקת מערכות כאלו במסגרת אחזקת בניינים יהיה מחולק לשניים. החלק הראשון הוא טיפולים תקופתיים שבהם יגיע איש מקצוע המומחה לתחום הנדרש ויעניק טיפול שיאפשר למערכות להמשיך ולתפקד בצורה מלאה. החלק השני הוא זה שברגע של תקלה יגיע טכנאי מוסמך במהרה ויחזיר את המערכת לפעולה.
 

עוד באותו הנושא


חסכון  לועד הבית חסכון לועד הבית

מתי לאחרונה נחסכו כמה מאות שקלים בחודש מקופת ועד הבית? איך הרעיון הזה נשמע לכם? לנו הוא נשמע מצוין

איך תשלמו את מסי ועד הבית? איך תשלמו את מסי ועד הבית?

כדי שוועד הבית או חברת ניהול ועד הבית יוכלו לפעול ולתפקד ולדאוג לכל תחזוקת הבניין – המתוכננת והלא מתוכננת – יש צורך שאתם, דיירי הבניין, תשלמו את מסי ועד הבית. פנקסי שיקים הם הדרך הכי בטוחה, יעילה ונוחה, לשלם את מסי ועד הבית (וכן תשלומים נוספים חודשיים קבועים, דוגמת שכר דירה וכדומה).

אודות המדריך אודות המדריך

המדריך לאחזקת הבית המשותף מבית פורטל בית משותף והמוקד לדייר, הוקם עבורכם - דיירי בתים משותפים וכן ועדי בתים משותפים, אשר עוסקים באחזקת הבניין.