ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית
קבל בעלי מקצוע - המוקד לדייר

הדברת נמלים בבית המשותף

הדברת נמלים בבית המשותף הדברה היא עניין חשוב מאוד, ולא משנה אם אנו נזקקים לה במקרים מיוחדים או כמהלך תקופתי.

להיפטר ממזיק עיקש ביותר

מאחר והדברה היא מושג כולל הרי שחשוב לדעת כי כל מזיק צריך את הטיפול המיוחד והייעודי בכדי שתוכלו להיפטר ממנו לחלוטין. הדברות שונות המבוצעות ללא מיקוד אינן מסלקות את הנמלים שחוזרות לקנן ולהציק לכם.

בבניין משותף ניתן לראות לעתים קיני נמלים שמהן יוצאות הנמלים הפועלות למצוא להן אוכל שנמצא גם בבתיהם של דיירי הבניין. מדביר מקצועי יודע כיצד להתייחס למזיק זה וליצור מערך משולב של הדברת נמלים בכדי שלאחר סיום העבודה לא יגלה לפתע אחד מדיירי הבניין שטורי נמלים עדיין פולשים אל תוך הבתים.

הדברת נמלים

השיטה הנכונה להדברה לצמיתות

כשמדברים על הדברה ממוקדת לנמלים חשוב להדגיש את הנקודה כי כמו אצל דבורים גם לנמלים יש מלכה משלהם וכל עוד היא מקננת בקן העומד על תילו הרי שאין כל סיכוי להיפטר ממזיק זה לחלוטין. כל עוד לא מושמדים המלכה והקן הרי שלא מדובר במהלך מושלם של הדברת נמלים ויש לצפות לחזרתן המהירה.
הדברת נמלים מושלמת היא כזאת שבה גם פוגעים בנמלים שמחוץ לקן וגם דואגים לפזר פיתיונות במקומות רבים. את הפיתיונות הללו לוקחות הנמלים הפועלות אל הקן ואז הן מפיצות את הרעל בין כל יושבי הקן. לבסוף נפגעת גם המלכה מהרעל והקן מושמד לחלוטין מבלי ליכול לפתח מושבה חדשה ולהפריע לחייכם השלווים.

להיעזר במקצוענים

מדביר חייב להיות אדם מקצועי שרכש את השכלתו במוסד המוכר מטעם משרד התעשייה והמסחר והוא חייב לשאת רישיון בתוקף המאפשר לו לבצע עבודות הדברה איכותיות ובטוחות לכל מי שמזמין אותו. רק מדביר מקצועי מכיר את השיטות הרבות שבהן ניתן לטפל בצורה מושלמת בכל מזיק המופיע בבתים משותפים וכד'.

מדביר מקצועי שיגיע לבצע הדברת נמלים רצינית יעשה הכול בכדי למצוא את הקן ולהשמיד אותו לחלוטין. בנוסף הוא גם ידגיש את הנקודה שיש לסתום כל סדק המועד לפורענות שבו יכולות נמלים למצוא להן מקום מסתור ולפתח מושבה חדשה בתוך זמן קצר. רק כך ניתן ליהנות מהדברה שתחזיק כמה שיותר זמן.

עוד באותו הנושא


שרותי הדברה שרותי הדברה

גם אם ביצוע הדברה בבית משותף דומה להדברה בדירה, לא נשכח שהדברת בבית המשותף כוללת חלקים חיצוניים לבניין שצריך לדעת מהם וכיצד לטפל בהם.

הדברת עכברים בבית משותף הדברת עכברים בבית משותף

בין אי נעימות למפגע תברואתי - "מוישה, יש עכבר בבית", את הצעקה הזאת (גם אם לבעל לא קוראים באמת מוישה), ניתן לשמוע ברגע שאחד המכרסמים הידוע ביותר בעולם מתרוצץ לו בזריזות בביתכם