ניהול ועד בית
ניהול ועד בית - המדריך לאחזקת הבית המשותף
מדריך בעלי המקצוע לועד הבית
קבל בעלי מקצוע - המוקד לדייר

זיפות גגות - דווקא בקיץ

זיפות גגות - דווקא בקיץ הגגות בבתים המשותפים יכולים להיות מאוד בעיתיים בחורף. זיפות גגות בבית המשותף דווקא בקיץ יהווה הכנה מצויינת של לקראת החורף וימנע אי נעימות בעיקר מהשכנים שבקומה העליונה.

על חשיבותו של זיפות גג הבניין

אמנם כל בר דעת יודע כי מים מזיקים מאוד בזמן שהם חודרים דרך הגג לאחר גשמי חורף עזים וקשים, אך חשוב לחדד את הנקודה בכדי להבין את כל המשמעויות של חדירת מים לבית. מעבר למראה הלא נעים של פטריות שחורות או קילופים ועיוותים בצבע, מים יכולים גם לסכן את בריאותינו אם הם מרטיבים את הקירות.

זיפות גגות

רטיבות היא דבר המפריע מאוד למי שסובל מקשיי נשימה שונים, כמו אסטמה למשל, כך שקירות לחים במשך תקופת זמן ארוכה יכולים בהחלט להקשות על הנשימה. גם מי שסובל מאלרגיות שונות יכול להרגיש שלא בנוח מאותן פטריות שצצו על כל פני הקיר. זיפות גגות הוא פתרון מושלם לבעיות אלו בכל בניין משותף.

זיפות גגות - מזפתים בעונה הנכונה

הדרך הטובה ביותר לראות כיצד עסק או חברה המציעים לכם שירות של זיפות גגות מציגים בפניכם רמה גבוהה של מקצועיות היא על ידי בירור הזמן המתאים ביותר לביצוע זיפות איכותי על גג הבניין המשותף שלכם. התשובה שאתם אמורים לקבל לשאלת תזמון הזיפות חייבת להיות - קיץ, שהיא העונה הטובה ביותר לכך.

רק בקיץ, כשגג הבניין "התאושש" לחלוטין מגשמי הזעף והוא יבש לגמרי ניתן לבצע איטום וזיפות איכותיים. חשוב לדעת כי גם הפוגות ארוכות בגשמים במהלך החורף אינן מספיקות לייבוש הגג בצורה מוחלטת כך שכל עבודת איטום לא תהיה מספקת. זיפות גגות בקיץ מבטיח עבודות איטום ברמה גבוהה ותוצאות מושלמות.

זיפות גגות - עכשיו אפשר לישון בשקט

בחירת קבלן איטום איכותי שעובד בשיטות מתקדמות יכולה להביא לכך שיחד עם התזמון הנכון של עבודות הזיפות תוכלו סופסוף לישון בשקט ולהסיר דאגות מלבכם. אלו הסובלים מבעיות בריאותיות שונות ישמחו לדעת כי הקירות התייבשו לחלוטין וכעת ניתן לתקנם ולצבוע אותם בכדי שגם ייראו בצורה מכובדת.

עבודות של זיפות הגג הנעשות בצורה נכונה, שבהן נבדקת רמת האיטום על ידי שפיכת מים על הגג וזיהוי מקומות בעייתיים, הן אלו שיכולות להבטיח שקט בחורף הבא ולא משנה עד כמה קשה הוא יהיה. סיוד הגג או או הלבנת גגות בחומר אקרילי לבן בסיום העבודות גם תביא לכך שהשמש לא תפגע בעבודות הזיפות למשך תקופה ארוכה.

עוד באותו הנושא


הלבנת גגות הלבנת גגות

הלבנת גגות הינה פעולה של צביעת הגג וציפויו בחומר לבן (יכול להיות סיד או חומר אקרילי) וזאת על מנת להחזיר את קרני השמש ועל ידי כך לגרום לירידת הטמפרטורה בתוך המבנה.

סיוד גגות סיוד גגות

סיוד גגות הוא פעולה חשובה שכדאי להקפיד עליה ולתחזק אותה מעת לעת, אך זוהי בעצם פעולה משלימה של זיפות הגגות, אשר נעשית לפניה והיא חשובה לא פחות. אז מה צריך לעשות, מתי ואיך?

איך להחליט באיזה שיטה לבצע איטום גגות? איך להחליט באיזה שיטה לבצע איטום גגות?

מי לא מכיר את ה"תענוג" שמגיע עם הגשמים הגדולים, גג דולף. אז הגעתם למצב שאתם צריכים או רוצים לאטום את הגג. איך מחליטים באיזה שיטה או חומר להשתמש לאטום את הגג?